Сьогодні отримав. Поставив і тільки подавай м'ясо=) Всім гарного дня! Слава Україні!
Героям Слава дуже дякую що в з нами
Приємний продавець. Оперативно проконсультував, допоміг підібрати товар. Відправка швидка. Дякую!
Швидко, якісно, професійно!
Сьогодні отримав. Поставив і тільки подавай м'ясо=) Всім гарного дня! Слава Україні!