Швидко, вигідно, зручно! Рекомендував.
Шестерня качественная. Но цена это манополия какаято!
дякуємо Вам. нажаль наші ціни диктується закупівельними цінами. загалом у нас одні з найнижчих цін в Україні. а на цей товар найнижчі. дякуємо Вам за розуміння.
Гарна якість рекомендую
Дякую, кухонний комбайн уже працює як новий. Трохи сумнівався, чи підійде запчастина, то ж мені пояснили що це саме вона. Відправили в той же день.
Один мінус - є мінімальна сума замовлення, то ж довелося взяти про запас запчастин, але вони не скисають, колись знадобляться.
Все добре: товар, обслуговування, відправка. Неспрацювала безкоштовна доставка по підписці від пром: ,,для своїх". Не вина продавця,а прому, який зробив дебільну підписку, яку не можна відмінити. Тому не рекомендую цю підписку оформляти, а продавець - молодець.