Все сподобалось
Продавець сама по собі гарна і добра людина. Коли попросив відправити наложкою, вона погодилась і навіть зробила знижку, щоб я не переплачував. Хоча, я про це і не просив.
дуже швидка відправка . Продавець дуже вічлива людина на всі питання відповідала дуже вічливо і саме головне людина розбирається в товарі.